Заступник міського голови Бродів Олександр Єлиневський пройшов навчання за напрямком "Організація роботи координаторів Автоматизованої системи муніципальної статистики" (АСМС) в рамках проекту міжнародної технічної допомоги "Партнерство для розвитку міст". Цей захід відбувся у  Національній академії державного управління при Президентові України в м.Києві, за підтримки Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів. На даний час база даних, у зв"язку з тим, що напрацьовується,  є захищеною і доступна лише координаторам. Найближчим часом фахівці Бродівської міської ради планують розпочати наповнення АСМС власними даними за 2015 рік , відтак, заповнивши  базу необхідними даними, зможуть скористатися 3-ма видами звітів: "Моє місто", "Порівняння міст" а також "Стандартний звіт".
"Це полегшить аналітичну  роботу  для підготовки управлінських рішень - чи то виконкому, чи то сесії міської ради. Якщо раніше доводилося піднімати цілі стоси документації в паперовому вигляді, то тепер, як на долоні, буде видно лише те, що необхідно. Крім цього, сама система побудована так, що дає це порівняння в будь-якому потрібному вам виляді - процентному, графічному тощо. Так само ми зможемо порівнювати показники своєї діяльності з даними інших аналогічних міст", - зазначив Олександр Єлиневський.
Мінімальна кількість даних, необхідних  для обробки звіту - 200 показників. Максимально, що здатна пропустити система АСМС - 850 пунктів. Електронні системи , що базуються на муніципальній статистиці, діють в багатьох країнах світу, зокрема,в Канаді, Польщі, інших країнах вже більще 10 років.
"І хоча в різних країнах світу ці бази різняться, незаперечним є той факт, що сучасні, сформовані та використовувані з допомогою системи Інтернет системи муніципальної статистики потрібні і корисні територіальним громадам", - зазначив Олександр Іванович.