Сьогодні, 13 жовтня, у Бродівській міській раді відбулася зустріч міського голови Анатолія Белея з групою учнів і вчителів з м. Нєджвіца-Костельна (Республіка Польща). Вони прибули до Бродів на запрошення Бродівської ЗОШ №4 на фестиваль українсько-польської дружби. Дітей влаштували у сім"ї їхніх бродівських однолітків.
Зокрема, куерівник групи, директор школи в Неджвіце Костєльней Івона Бєляк зазначила: "Ми не вперше у Бродівській міській раді, знаємо, що тут завжди гостинно зустрічають, ми передали вітання від вуйта нашої гміни Адама Куни, бо на жаль він не зміг приїхати, хоча і був запрошений нашими партнерами з Бродів. Наші дружні зв"язки тривають від 2004 року і вони дуже допомагають дітям і нам, вчителям, краще пізнати сусідню державу, її історію і культуру".
Міський голова Анатолій Белей, вітаючи вчителів і учнів з сусідньої Польщі зазначив, що гостям завжди раді у Бродівській міській раді, побажав їм гарного перебування у самому місті Броди та вручив подарунки кожному з учасників делегації. Передав Анатолій Белей  також вітальну грамоту і подарунок для свого польського колеги Адама Куни.
Для гостей було організоване гаряче чаювання, під час якого директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук представив презентацію "Туристичний потенціал  міста Броди".

Делегація приїхала без перекладача, оскільки з цією функцією добре справляється випускниця ЗОШ №4 м. Броди Юлія Іщик.

Насамкінець гості подякували за подарунки і гостинний прийом у Бродівській мерії.