Під час вітального слова з нагоди виступу ансамблю пісні і танцю "Радани" Луганської обласної філармонії, секретар міського виконавчого комітету Бродівської міської ради Марія Степанків сказала: "Від міського голови Бродів, усього депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради дозвольте привітати вас у нашому древньому місті, на гостинній бродівській землі. Нещодавно міський голова Анатолій Белей побував у вашому краї, а сьогодні цей концерт показав, що немає Сходу і Заходу - Україна Єдина. І де б ми не жили, ми любимо Україну однаково. Дозвольте подякувати вам за такий гарний концерт і за те, що ви привезли нам у Броди свято української музики, пісні і танцю". Також Марія Степанків  на згадку про перебування у м. Броди вручила персональні подарунки учасникам колективу "Радани".

 

Нагадаємо, що у суботу 15 жовтня, у Бродівському РНД виступив ансамбль пісню і танцю Луганською обласної філармонії «Радани». Луганських артистів зустріли по-родинному тепло.

Колектив представив програму  "З Батьківщиною в серці", яка складалася з народних пісень, танців та творів сучасних молодих композиторів.

Окрім цього свою майстерність продемонстрували артисти інструментального оркестру цього ансамблю.

"Луганськ-Львів. Все у нас єдине...душа..музика..і не лише...ЄДИНА У НАС КРАЇНА. Ансамбль "Радани".."ті, що дарують радість", Чудовий виступ ансамблю "Радани", жаль тільки , що було мало глядачів у залі",  "дійсно чудовий концерт. Про виступ взнав з інтернету, переселенці із сходу у залі плакали. Хотілось щоб підтримки у залі було більше..."  - писали користувачі соцмережі "Фейсбук" та ін.

 

На концерті були присутні представники Львівської обласної ради  та ЛОДА, зокрема, помічник голови Львівської обласної ради Роман Кушнір та перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

 

А напередодні, 14 жовтня, у День захисника України, луганські «Радани»  виступали у Червонограді.