У Бродівському КДНЗ№7 працівники ПП Ваврик встановлюють бетонну огорожу довкола прилеглої території. Їм належить встановити 438 метрів бетонного паркана, і близько половини запланованого вже зроблено. Кошти на огорожу одного з найбільших дитсадків міста у сумі 255 тис. грн. виділила Бродівська міська рада. Допомагають будівельникам працівники КП "Броди", які зрізують дерева, що перешкоджають встановленню паркана.
"Елементи бетонної огорожі нам доставляють зі сусіднього містечка Радивилів, матеріал надійний, бо за увесь час, що ми з ним працюємо, при транспортуванні було пошкоджено лише 3 бетонні стовпці, - зазначив працівник ПП Ваврик Ігор Демчук. - Плануємо за 10-12 днів впоратися з цією роботою".
А завідувачка Бродівського КДНЗ №7 Ольга Майкут зазначила, що вельми щасливі, що за роботу взявся цей підприємець, бо перед тим четверо будівельних фірм відмовилися виконати ці роботи за таку суму, адже по кошторису вони становлять 22 тис. грн. Також завіідувачка додала що на нову огорожу чекали вже давно, бо до цього територія садочка була схожа на прохідний двір, через який бродівчани прошкували у декількох напрямках.
В садочку студенти Бродівського педколеджу ім. Маркіяна Шашкевича надають спонсорську допомогу, зокрема, вигтовили 12 закритих пісочниць - окремі для кожної групи. Бродівський УКДНЗ №7 - найбільший у Бродах за кількістю дітоднів (відвідування).