В межах міста згідно старого генплану Бродівська міська рада виготовляє детальний план території на ділянку під будівництво для учасників АТО. Про це міський голова Анатолій Беелей сказав під час зустрічі з демобілізованими бійцями.

"В районі вулиць Руська-Конюшківська розробляється детальний план території приблизно на 12 ділянок, які будуть виділені для учасників АТО. Вони створили свою ініціативну групу і будуть самі визначати кому першочергово потрібна ділянка, а ми депутати будемо за це голосувати. Інша ділянка в районі вулиці Цегельна, поки що невідомо скількми там зможемо виділити ділянок, але на даний час роботи пригальмувалися через вимоги санітарної зони 300 м від кладовища, що на вулиці Тернопільська. Ми мусимо знайти в архіві рішення виконавчого комітету міськрої ради 20-річної давності, яким заборонено проводити там захоронення. Після цього проектант зможе продовжити роботи. Ми мусимо вирішити це питання", - зазначив міський голова. Також інформацію присутнім учасникам АТО надав проектант Орест Медведик.

 Анатолій Белей сказав про третю ділянку - за Бродівською ЦРЛ, де на даний час люди мають городи, але іншого виходу як віддати ці землі запасу Бродівської міської ради під будівництво для учасників АТО, немає. Є ще одна ділянка землі з цієї категорії, але це торфовище і тому невідомо, чи хтось з АТО-вців захоче там брати ділянки, - сказав Анатолій Андрійович.

Коли буде новий генплан, ми зможемо надати землю під будівництво в міру можливості всмі заявнгикам. Ми розробляємо новий генплан, але це процес дуже тривалий, тому демобілізованим бійцям з числа учасників АТО треба набратися терпіння, - сказав Анатолій Белей.