Для військовослужбовців двох частин Бродівського гарнізону у наступному році буде збудовано 4 багатоповерхових житлових будинки. По першому з них, будівництво якого мають розпочати у цьому році, сьогодні відбуваються електронні закупівлі в системі Prozorro - про це сьогодні під час зустрічі  із громадським активом Бродівщини,  за участю представників районної, міської влади та органів місцевого самоврядування сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, відповідаючи на питання учасника АТО Олександра Барашкевича щодо забезпечення демобілізованих бійців ділянками під індивідуальне житлове будівництво.


Крім цього, Олександр Ганущин сказав, що у Бродівському районі окрім генплану м. Броди ще 9 населених пунктів виготовляють нові генеральні плани, де також будуть відведені площі під будівництво індивідуального житла - тож демобілізовані учасники АТО можуть звертатися не лише до Бродівської міської ради,  до цих сільських рад з відповідними заявами. Якщо сільським населеним пунктам коштами на нову містобудівну документацію допомагає обласний бюджет, то Бродівська міська рада фінансує ці роботи з власних коштів, зокрема, з тих, які надійшли від залучення нових інвесторів у м. Броди.

Участь у зустрічі з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущином взяли депутати Бродівської міської ради, керівники міських комунальних підприємств, навчальних закладів, установ та організацій та ін.