Під час 17-ї сесії , яка відбулася учора, 24 січня, депутати розглянули і прийняли рішення з 40 питань порядку денного. Зокрема, представники територіальної громади міста підтримали низку запитів своїх колег : В. Преснера про ремонт вул. Тарнавського-Цегельна, , С. Шири про заборону продажу алкоголю на розлив у продуктових крамницях м. Броди, та про мораторій дозволів на проведення експертних оцінок земельних ділянок.
Також затвердили звіт про виконання бюджету Бродівської міської ради за 2016 рік, набрали 18 голосів за звіт міського голови про роботу виконавчого комітету Бродівської міської ради за 2016 рік.
Далі затверджували 7 Програм Бродівської міської ради на 2017 рік.
Понад два десятки питань було розглянуто в земельному блоці.
Також депутати міської ради дали назву новій вулиці, яку назвали вулицею Гідності - там виділено 12 земельних ділянок для учасників АТО.
Крім цього, прийняли Звернення до Служби автомобільних доріг у Львівській обл.
На сесійному засіданні було присутніх 20 депутатів , провів сесію секретар Бродівської міської ради Микола Бакай. Також участь у сесії взяли участь в.о. міського голови Олександр Єлиневський, перший заступник міського голови Роман Сподарик, секретар міськвиконкому Марія Степанків, юрист міської ради Роман Данильчук, та ін спеціалісти міської ради.