БРОДІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

БРОДІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

              пл. Ринок 20, м. Броди, Львівська область,  80600, тел. (03266) 4-40-35 , тел/факс (03266) 4-40-35,

www.mrbrody.net e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.       Код ЄДРПОУ 04055989

 

 

       Від 12 січня  2017 р.                         м. Броди                          01/03-03

             

 

Про скликання чергової XVІІ сесії

Бродівської міської ради

VІІ демократичного скликання

 

 

На підставі  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» – скликати 24 січня 2017 чергову XVІІ сесію VІІ демократичного скликання. Засідання відбудеться  о 10 год.  в  сесійній  залі Бродівської міської ради із таким

Порядком денним:

 

1. Депутатські запити.

2. Про виконання бюджету Бродівської міської ради за 2016 рік.

3. Про звіт міського голови про роботу виконавчого комітету Бродівської міської ради за 2016 рік.

4. Про затвердження Програми сприяння створенню нових та підтримки існуючих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м.Броди на 2017 рік.

5. Про затвердження програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Броди на 2017 рік. 

6.  Про затвердження програми соціального захисту населення м. Броди на 2017 рік.

7. Про затвердження програми розвитку житлово-комунального господарства та  благоустрою м. Броди на 2017 рік.

8. Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей і вшанування пам’яті загиблих на 2017 рік.

9. Про програму підтримки та розвитку місцевого футболу на 2017 рік, (команда ФСК «Богун»)

10. Про затвердження программи спортивно-масових заходів Бродівської міської ради на 2017 рік.

11.Про внесення змін до рішення Бродівської міської ради  від 14 липня 2016 року № 170

12. Про затвердження нової редакції статуту КП «Стадіон «Ювілейний»»

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам.

14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам міста Броди.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведеня земельної ділянки для будівництва та обслуговування підприємства громадського харчування по вул. Чупринки в м  Броди.

16.  Про затвердження проекту землеустроющодо відведення  земельної ділянки та надання у власність ОСББ «Затишок» на пл Ринок,16 в м. Броди.

17. Про затвердження проекту землеустрою   та надання земельної ділянки в оренду із зміною цільового призначення  по вул. І Франка, 73 підприємцю Паньківу С. П.

18. Про затвердження детального плану території в м Броди по  вул. І Франка, 11А та 11Д.

19.  Про затвердження детального плану території та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведеня земельної ділянки  по вул Щурата, 2А.

20.  Про затвердження проекту землеустрою   та надання земельної ділянки в оренду  по вул. Й.Рота, 5А гр. Гуляйгродському М. Я.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою по поділу земельної ділянки та надання її в оренду ПП. «Бродівський завод продуктів харчування» по вул. Франка, 69 та вул. Городова, 2Б.

22. Про  передачу земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку в оренду  гомадянам Андріїв О.Л. та Ковальчук І.О. по вул Низькій, 16.

23. Про затвердження детального плану території в м Броди по                            вул. І Франка, 71.

24. Про надання дозволу на виготовлення  детального плану території земельної ділянки  по вул. Залізничній, 63В гр. Микитюк Ю.М.

25. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул. 22-Січня, 16 гр Булатову О.М

26. Про надання дозволу на виготовлення детальних планів територій земельних ділянок для будівництва та обслуговування  гаражів .

27. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведеня земельних ділянок для будівництва та обслуговування  житлових будинків та гаражів .

28.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відновлення меж земельної ділянки по вул. Островчик, 2 гр. Ліпкевичу О.В.

29. Про присвоєння назви  новоутвореній вулиці в місті  Броди Львівської області.                                                                          

30. Про продовження договорів  оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування торгових павільйонів на м-ні Свободи в м. Броди

31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі  в постійне користування  ОСББ  в м. Броди.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для гаражного будівництва гр. Романюк С.Ф.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для гаражного будівництва гр. Романюк С.Ф. з метою передачі в оренду.     

34. Про надання дозволу на проведення експертно-грошової оцінки земельної ділянки не с/г призначення в м. Броди по вул. Конюшківській, 38А

35. Про надання дозволу на проведення експертно-грошової оцінки земельної ділянки не с/г призначення в м. Броди по вул. Залізничній, 63.

36. Про надання дозволу на проведення експертно-грошової оцінки земельної ділянки не с/г призначення в м. Броди по вул. Тернопільській, 28А

37. Про відмову у наданні дозволу на  виготовлення проектів відведень земельних ділянок для передачі у власність для будівництва  житлових будинків, господарських будівель і споруд  на території м. Броди.

38. Про звернення до Служби автомобільних доріг у Львівській області.

39. Різне.

 

 

 

 

                Секретар ради                                                             Микола Бакай