Приємний і навіть життєво необхідний подарунок перед Різдвом отримав бродівчанин Андрій-Володимир Стеблій: у Бродівській міській раді заступник міського голови Олександр Єлиневський і начальник Служби у справах дітей Бродівської РДА Наталія Богатирьова вручили йому ключі від придбаного для нього житлового будинку. Вже сьогодні Андрій-Володимир планує там поселитися. "Дякую всім, хто сприяв вирішенню гострої проблеми, пов"язаної з втратою житла. Справедливість відновлено небайдужими людьми. Планую знайти роботу за спеціальністю та залишитися у цьому селі", - сказав щасливий власник нового житла.Олександр Єлиневський та Наталія Богатирьова побажали власнику нового житла гарних Різдвяних свят у своєму рідному домі.

Будинок у с. Конюшків придбаний у рамках районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 рр. Програма передбачає співфінансування коштів з обласного бюджету при наявності 40% коштів у місцевому бюджеті. Відтак, 190 тис. грн. надійшло у вигляді додаткової субвенції з обласного бюджету, а 150 тис. грн. районному бюджету передала Бродівська міська рада. Договір купівлі-продажу укладений 22.12.16 року. У будинку від попереднього власника залишились ще деякі меблі та побутове обладнання. Також є пічне і газове опалення.

Зараз Андрій-Володимир Стеблій у пошуку роботи за спеціальністю "Геодезія. Картографія. Землеустрій". Закінчив географічний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка.