Щоб Різдвяні свята пройшли спокійно, у четвер, 5 грудня, Бродівська РДА скликала нараду з керівниками дорожніх підприємств району, комунальних підприємств міста, а також найбільших підприємств Бродівщини. Крім цього, були запрошені керівники силових і правоохоронних відомств району, а також ДСНС.
Її провів перший заступник голови РДА Володимир Адамець.
Були обговорені 2 питання порядку денного: "Про забезпечення життєдіяльності району на період Різдвяних свят" та "Про убезпечення від можливих терористичних проявів на території Бродівського району під час святкування Різдва Христового ".
Керівникам автодорожніх служб були поставлені вимоги про належне технічне та кадрове забезпечення розчистки доріг у період Різдвяних свят. Зокрема, дані підприємства працюватимуть в режимі підвищеної готовності. Під час наради керівникам підприємств були доведені вимоги щодо безперебійної і надійної роботи комунальних підприємств міста під час Різдвяних святкувань. Також учасники наради представили прогнози метеорологів, згідно з якими буде значне зниження температури. Відтак, керівництво РДА, бажає мешканцям міста і району гарного Різдва і застерігає про наближення холодного фронту та просить бути обережними і пильними.
Визначено телефон гарячої лінії в Бродівській РДА - 4-22-20. Також уся інформація буде розміщена на сайті РДА.