"Цей рік був напружений, але конструктивний у співпраці на благо громади. Бродівська міська рада прийняла багато рішень на користь територіальної громади м. Броди, які були втілені в життя. Щотижня були наради з керівниками комунальних служб, які отримували завдання до виконання та виконували їх.
Я задоволений роботою виконавчого комітету, який працює професійно. Всі ініціативи виконавчого комітету були підтримані депутатами. Основою міста є господарка, і щоб підтримати господарку, треба було виконати багато робіт на доргах, в житлово-комунальному господарстві, з реалізації мікропроектів. Бродівська міська рада передала у районний бюджету субвенцію в сумі 2 млн. 800 тис. рн - кошти спрямовані на загальноосвітні заклади, ДНЗ, інші бюджетні установи та організації. На реалізацію мікропроектів ми виділили і було освоєно 355 тис. грн. Бюджет міста цьогоріч склав 28 млн. грн - це завдяки тому, що виконком і депутатський корпус працює для того, щоб бюджет наповнювався.
Ми поновили інфраструктуру міста: капремонт вул. Юридика - до 1 млн 500 тис. грн, вул. І. Франка - 1 млн 400 тис. грн, завершили капремонт вул. Великі Фільварки, ремонт тротуару на вул. Залізнична, капітальний ремонт внутріквартальних доріг вул. І. Франка-Грушевського-Галицька.
Ми відремонтували Пам"ятник Жертвам більшовицьких репресій (140 тис. грн), біля півмільйона гривень виділено і освоєно на проект із благоустрою скверу Героїв Майдану, виконаний поточний ремонт пам"ятника І. Франкові.
Більше 2 млн. грн ми вклали в ремонт житлового фонду м. Броди, з них біля півмільйона - це капремонт фасаду житлових будинків пл. Ринок, 6 і 9.
Низку проектів, які розпочаті, але не завершені, будемо продовжувати у 2017 році.
Найбільшим позитивом 2016 року вважаю залучення в місто нових інвесторів: ТзОВ "Електроконтакт" і підприємство "Об"єднана мода України", на якому вже зараз працює понад 300 людей. Адже працюючі підприємства наповнять бюджет міста, а наше завдання вкласти ці кошти ефективно у його розвиток", - сказав Анатолій Белей.