Секретар міського виконавчого комітету Бродівської міської  ради Марія Степанків взяла участь у відзначенні 108-ї річниці від дня народження Степана Бандери, які відбулися 30 грудня, у Бродах.

Заходи розпочалися з поминального богослужіння у храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста м. Броди, яке відправив о. Андрій Семенюк. Після богослужіння священик наголосив на великому значенні Степана Бандери для української нації. Згодом учасники заходу урочистою ходою під національним стягом і революційним прапором ОУН пройшли до скверу на майдані Свободи. Тут біля пам"ятника Жервам більшовицьких репресій відбулася літературно-мистецька композиція, яку вела завідувач відділу обслуговування читачів Центральної районної бібліотеки Надія Степура. До учасників заходу звернувся голова районного братства політв"язнів і репресованих Михайло Залещук. Представники Бродівської районної та міської ради, Бродівської РДА поклали квіти до пам"ятника, а учасники заходу запалили свічки пам"яті.

Народний чоловічий ансамбль "Січовик" виконав низку тематичних патріотичних пісень.

 

Через обмеження щодо проведення масових заходів, участі у вшануванні провідника української нації не брали школярі. Зате були присутні  представники старшого покоління, зокрема,Конгресу української інтелігенції, ОУН, Союзу українок та ін.

 

Завершилося народне віче виконанням духовного гімну України "Боже, великий, єдиний"