Депутати Бродівської міської ради під час сесії 23 грудня розглянули питання "Про звернення до Львівської ОДА щодо встановлення центром госпітального округу м. Броди". Питання було внесено до порядку денного за пропозицією депутата Юрія Маєвича. Текст "Звернення" зачитав секретар міської ради Микола Бакай.
Розглянувши дане питання, депутати вирішили звернутися до Голови Львівської Обласної Державної Адміністрації О. М. Синютки щодо встановлення центром госпітального округу – м. Броди та одноголосно підтримали підготовлений проект рішення.

"Згідно з планом Міністерства охорони здоров"я, Бродівський район має увійти до госпітального округу спільно з Перемишлянським, Золочівським, Буським та Кам"янка-Бузьким районами. Є й інший план, який пропонує департамент охорони здоров"я Львівської ОДА, за яким в госпітальний округ об"єднають Радехівський та Бродівський райони. І поки невідомо яке місто стане центром госпітального округу.
Думаємо, що громаді Бродівщини не піде на користь створення госпітального центру в якомусь зі сусідніх районів. Адже ми прагнемо розвивати свою районну лікарню, в якій працюють фахівці всіх напрямків. Саме в нашій лікарні проводяться малоінвазивні оперативні втручання, а на базі пологового відділення планується створення єдиного в нашому окрузі перинатального центру.
Просимо Вас при розгляді питання формування госпітальних округів врахувати думку громадськості м. Броди та встановити центром госпітального округу місто Броди" - йдеться у Зверненні.

Також у Зверненні є пояснення є пояснення поняття госпітальних округів - це території в рамках однієї області, кількість населення яких становитиме не менше як 150 тис. осіб. У рамках таких округів визначать лікарні, які надаватимуть складні й термінові послуги. При цьому кожна лікарня інтенсивного лікування обслуовуватиме жителів, які проживають в радіусі 80 км тощо.