Сьогодні, 14 грудня, відбувся семінар для керівників закладів освіти, ДНЗ, закладів охорони здоров"я, закладів культури, органів місцевого самоврядування за участю виконавчого директора  АОМС "Єврорегіон Карпати-Україна" Галини Литвин  і виконавчого директора ОАМС "Ради Львівщини" Василя Лозового. Представникам закладів бюджетної сфери довели до відома інформацію про нововведення цьогорічного обласного конкурсу мікропроектів у формі презентації. Зокрема, це електронна подача документів на конкурс, умови підтвердження співфінансування (до 20 березня - рішення сесій місцевих рад), а небюджетний внесок  зазначається одразу. Чим більший внесок громади, тим більші шанси на перемогу має мікропроект. Також організаторами обласного конкурсу розроблений механізм подачі апеляції на відхилення проекту у 5-денний термін. Також є нове в оцінюванні мікропроектів.
Також представники обласного конкурсу мікропроектів ознайомили учасників із загальними рекомендаціями, підготовкою заявки, , як сформувати бюджет проекту, а найголовніше - як окреслити мету проекту тощо.
Керівники закладів отримали вичерпні відповіді на ті питання, які їх цікавили.
Також представники проекту надали інформацію про інші можливості залучити кошти бюджетів вищих рівнів або міжнародних проектів.