Під час 13-ї сесії Бродівської міської ради, яка відбулася у четвер, 24 листопада, депутати розглянули і затвердили "Положення про порядок розгляду електронної петиції, адресованої Бродівській міській раді", а також внесли відповідні зміни до регламенту роботи Бродівської міської ради. Це означає, що будь-який громадянин (громадська організація) може звернутися до Бродівської міської ради з пропозицією чи ініціативою, яка, набравши відповідну кількість підписів в інтернеті, потрапляє на розгляд сесії або міськвиконкому. Депутати Бродівської міської ради визначили за поріг - 100 голосів упродовж 30 днів.
Дане питання регламентується законодавством "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про звернення громадян" та ін. Зокрема, ст.23-1 ЗУ "Про звернення громадян": "Громадяни можуть звернутися до Президента України , Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, органу місцевого самоврядування (Бродівської міської ради - ред.) з електронними петиціями через офіційний веб-сайт органу, якому вона адресована або веб-сайт ГО, яке здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції. В лектронній петиції має бути викладено суть звернення, Зазначено ПІБ автора (ініціатора) електронної петиції". На веб-сайті, що здійснює збір підписів, зазначається дата початку збору підписів та інформація щодо загальної кількості осіб, які підписали петицію тощо".
Згідно п.8 ст.46 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" "Сесія ради скликається для розгляду електронної петиції, що набрала необхідну кількість підписів, протягом строку, встановленого для її розгляду".
Після підключення м. Броди до Єдиної системи місцевих петицій, Броди стануть сьомим райцентром  Львівщини, які підключені до цієї системи. ЇЇ створено у рамках реалізації програми "Електронне урядування задля підзвітності  влади та участі громади" - зазначив заступник міського голови Олександр Єлиневський.