Під час 13-ї сесії Бродівської міської ради було підняте  питання про незадовільну роботу комунальних служб міста під час снігопадів 12-17 листопада. Відтак, відбулося обговорення причин незадовільного снігоприбирання. З даного приводу виступив міський голова Анатолій Белей, співдоповідав його заступник Олександр Єлиневський. Він зокрема, зазначив: "Ми були готові до зими, але ситуація зі снігопадом була нестандартна. Проаналізувавши її, ми прийшли до висновку, що найперше були помилки організаційно-розпорядчого характеру. Також далася взнаки зношеність комунальної техніки. І хоча автопарк (якщо можна так назвати) КП "Броди" був підсилений двома одиницями техніки з двох інших комунальних підприємств міста, власна техніка ламалася. А ще й збіг нещасливих обставин: ЗІЛ потрапив в ДТП, трактор з 37-річним терміном експлуатації - без гідропідсилювача керма. Мокрий сніг вивів з ладу і новий трактор. Ручний ротор, який застосовували для розчищення тротуарів - через важкий сніг теж поламався - довелося зварювати привідний вал", - зазначив Олександр Єлиневський.
Відзвітувався про випробування комунальників снігом і директор КП "Броди" Григорій Скорик. Він зокрема, зазначив, що, окрім технічних неполадок, підвів і людський фактор: частина працівників КП , які добираються, не змогли через замети прибути до місця праці. Прибиральники старшого віку просто не могли відкидати такий важкий навальний сніг.
Депутати з розумінням поставилися до пояснення проблем з прибиранням міста від снігу, та прийняли низку рішень, які мають покращити цю роботу у майбутньому. Зокрема, за пропозицією головного бухгалтера Ірини Олехи, на наступний рік у міському бюджеті буде створено резервний фонд для подолання наслідків НС, а заступник міського голови Олександр Єлиневський запропонував створити ще й резерв палива.Крім цього, депутати виділили кошти в сумі 244 тис. грн.  на придбання нової техніки для КП "Броди": Універсальну машину і сніговідкидачі швейцарської фірми "Хускварна".
"Виправилися" і комунальники: вже на наступний після сесії день у місті працівники КП "Броди" встановили 5 коробів з пісчаною сумішшю.
"Найголовніше - напрацювати план дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій і діяти згідно з ним, як по інструкції", - зазначив Олександр Іванович.