Сьогодні, 18 листопада, у Бродівському районному центрі зайнятості був організований круглий стіл  з роботодавцями Бродівщини. Участь у його роботі взяли представники районної та міської ради, РДА, органів місевого самоврядування, а також представники Рівненського центру проф-тех освіти Державної Служби Зайнятості. Бродівська міська рада делегувала на зустріч секретаря міського виконавчого комітету Марію Степанків.
У ході зустрічі були обговорені проблемні питання взаємодії Районного центру зайнятості з підприємцями району, підготовки затребуваних на ринку праці кваліфікованих працівників, послуг, які надає РЦЗ безробітним у питанні здобуття робітничої професії.
Під час круглого столу директор Бродівського  РЦЗ Рустлан Сусла відзначив низку роботодавців подяками за активну і результативну співпрацю з РЦЗ. Зокрема, нагороди отримали представник ТзОВ "Електроконтакт Україна", ТзОВ "Об"єднана мода України" та КПК "Агроінвест".
А на першому поверсі працівники Рівненського центру професійно-технічної освіти провели для безробітних, учнів випускних класів, демобілізованих учасників АТО майстер-класи з вишивання на машинці, перукарського та манікюрного мистецтва тощо.