Упродовж двох днів - 7-8 листопада у м. Жовква та м. Замость (Республіка Польща) пройшов дводенний науково-практичний семінар на тему "Охорона культурної спадщини в історичному місті - законодавче регулювання в Україні і Польщі". Участь у його роботі взяв заступник міського голови Олександр Єлиневський.
Зокрема, у Жовківському замку для учасників (головний акцент робився на новообраних міських голів) прочитали лекцію "Охорона культурної спадщини - важливий елемент розвитку історичного міста на прикладі Жовкви", автором якої був кандидат економічних наук Володимир Герич, директор Державного історико-архітектурного заповідника в м. Жовква. Також учасники семінару отримали вичерпну інформацію про історико-архітектурний план як важливий елемент розвитку історичного міста.

А доктор архітектури, зав.кафедрою реставрації НУ "Львівська політехніка", професор, Микола Бевз говорив про проблеми забудови історичних міст.
Семінар продовжив свою роботу у м. Замость, де учасники семінару оглянули історичну частину міста, та  зустрілися з мером міста, відвідали місцеві музеї.
"Чому саме ці міста були обрані для проведення семінару?, - зазначив заступник міського голови Олександр Єлиневський.  - Жовква, і Замость, як і Броди є містами з ідеальною забудовою. Таких міст у Європі сьогодні одиниці, і хоча б тому вони є приваблививми для туристів і на цьому треба робити акцент у промоції міста. Крім цього, вдалося заручитися підтримкою жовківських партнерів щодо участі міста Броди у новому транскордонному проекті, участь у якому мають взяти 6 міст - з України і Польщі. Новий проект матиме назву "Шлях  короля Речі Посполитої Яна ІІІ Собеського"".
На прикладі Замості, учасники семінару переконалися, як кошти ЄС можуть змінити та оновити історичне обличчя міста.