Сьогодні, 9 листопада, у Бродівській районній раді відбулася зустріч голови Бродівської районної ради Євгена Шведа з учасниками делегації Мазовецького воєводства Республіки Польща. Зустрівся з учасниками делегації з сусідньої держави і перший заступник міського голови Роман Сподарик. Разом з делегацією до Бродів прибув голова Львівської облради Олександр Ганущин, в.о. директора  департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Оксана Ткачук, представник Асоціації органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати-Україна", а  польську делегацію очолила віце-маршалок Мазовецького воєводства Ева Ожиловська.  Голова районної ради Євен Швед коротко охарактеризував об"єкти, які могли б зацікавити польських партнерів. Відтак, відбулося обговорення загальних напрямків співпраці та можливостей реалізації проектів, у т. ч які дотичні ремонту доріг та об"єктів соціальної інфраструктури. Згодом відбулася поїздка до селища Підкамінь, де польські партнери мають намір  відвідати інтернат для  дітей  з вадами слуху, монастирський храм з дзвінницею 15-18 ст. Також там має відбутися обговорення можливостей проекту "Розвиток нових форм релігійного та паломницького туризму на базі пам"яток історико-культурної спадщини українсько-польського прикордоння".
Також у складі делегації староста Сєдлецького повіту Даріуш Стопа, з яким обговорено напрямки співпраці у різних сферах, як з майбутнім  партнером Бродівського району у новому проекті "Карпатський Єврорегіон" за фінансової підтримки ЄС. Зокрема, спільний українсько-польський проект має бути напрацьований і поданий до 31 грудня ц.р. Даріш Стопа зазначив, що його повіт має партнерські відносини з органами місцевого врядування Німеччини і Франції, тож залучатимуть цей досвід і для співпраці з Бродами.  Сторони визначили контактні особи стосовно співпраці.
Нагададаємо, делегація з Мазовецького воєводства перебуває у Львівській області від учора, 8 листопада. На завтра запланований виїзд  у с. Вишня,  а також робоча зустріч з головою облради О. Ганущином і головою ЛОДА О. Синюткою. Також завтра польська делегація відбуде на батьківщину.

Довідка.

Асоціація органів місцевого самоврядування "Єврорегіон Карпати - Україна"  створена у 2007 році як перша в Україні об’єднувальна самоврядна ініціатива, що будувалася «знизу».

У листопаді 2008 року Асоціація визнана Національним Представництвом України в Карпатському Єврорегіоні.

Угоду про створення Міжрегіональної Асоціації «Карпатський Єврорегіон» було підписано міністрами закордонних справ України, Угорщини, Польщі та Словаччини 14 лютого 1993 року в м. Дебрецен (Угорщина). До складу Карпатського Єврорегіону входять 19 прикордонних регіонів України, Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії.

Членами Асоціації є 66 органів місцевого самоврядування та їх об’єднань Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей.