Працівники ПП "Нара" уклали асфальт на міжбудинкових, так званих внутріквартальних дорогах за адресою. Івана Франка,18 - Грушевського,22, Галицька. Для цього було залучено близько десятка одиниць спеціалізованої дорожньої техніки.Зокрема, це техніка з Європи: асфальтоукладчик, машини для перевеззенння асфальту з підігрівом та ін. Керував укладанням асфальту директор ПП "Нара Самвел Аветисян.
"Ми закінчуємо проект із ремонту міжквартальних доріг на вул. Івана Франка, 18-Грушевського,22, Галицька. Вартість виконаних робіт становить 761 тис. грн Я задоволений тим, що  нам вдалося знайти кошти і профінансувати ці роботи. Ще цьогоріч якщо дозволить погода, маємо намір заасфальтувати дорогу біля скверу Героїв Майдану, щоб це місце набуло завершеного та впорядкованого вигляду", - зазначив міський голова Анатолій Белей.
"Маємо багато планів на наступний рік, але це якщо місцевим бюджетам, яким є наш Бродівський міський бюджет, залишать  сплату акцизного податку. Власне за ці кошти, в основному ми і проводимо ремонтні роботи на дорогах", -сказав міський голова.