Доцент кафедри відновлення історико-технічної спадщини Львівського аграрного університету Олексій  Бурнаєв провів капітальний ремонт годинникового механізму на вежі, що у парку на майдані Свободи. Зокрема, там повністю замінено електроніку. На капітальний ремонт електроніки Бродівська міська рада виділила 30 тис. грн. Власне відсутність мелодії  стала  причиною звернення міської влади до відновлювача годинників. Виявилось, що  згорів підсилювач. Тепер годинник показує точну годину (раніше мав похибку 15 с), оскільки встановлений повний автомат, під"єднана супутникова антена, тож звірка часу відбувається через супутник. Також іде автоматичне переведення годинника на зимовий або літній час. "Все що потрібно тепер - це час від часу змащувати механізм, який є одним для всіх чотирьох годинників - з цим добре справляється доглядач вежі п. Юрій", - зазначив п. Олексій. Також майстер сказав, що такі годинники чутливі до сильної бурі з блискавицею, а сильний вітер навіть якщо і зіб"є стрілки, то час автоматично відновиться.
 Майстер зазначив, що годинник нв вежі у Бродах відтворений за старими ескізами, і виготовлявся до 920-ї річниці Бродів. Востаннє він обслуговував цей годинник у 2011 році, а працює годинниковий механізм без зупинки вже 12 років.
Особливість Бродівського годинника на вежі - різні популярні українські мелодії (їх є 12). Наприклад, рівно о 12.00 звучить гімн України, на різні години наставлені ще мелодії "Боже великий, єдиний", "Ой у лузі червона калина" та ін. О 22.00 і до 8 годині ранку годинник переходить у тихий режим, щоб не порушувати правил громадської тиші, які діють у місті.
 Олексій Бурнаєв займається відновленням історичних годинників з 2000 року. Стажувався у Франції, Чехії (Прага), Швейцарії та ін. країнах. На його рахунку 64 зроблених годинники.