Сьогодні, 1 листопада, у Бродах відзначення 98-ї річниці ЗУНР розпочалося урочистою ходою від пам"ятника Шевченка з центральної площі Ринок до могили четаря УГА Пилипа Гардзілевича, що знаходиться на міському кладовищі. Тут відбулося поминальне богослужіння, яке відправив митрофорний протоієрей о. Степан Шира. На урочистості з нагоди 98-ї річниці ЗУНР прибули представники громадськості, учні загальноосвітніх шкіл міста, представники районної ради, райдержадміністрації. Численно на заходах з нагоди річниці ЗУНР була представлена Бродівська міська рада.  Згодом відбулося покладання квітів на могилу за участю представників Бродівської районної та міської ради. Зокрема, цю почесну місію здійснили заступник міського голови Олександр Єлиневський і начальник відділу комунального майна Бродівської районної ради Ігор Бунда.

 

Після цього історичний екскурс у часи ЗУНР провів директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук, котрий розповів про події Листопадового чину на Бродівщині. Зокрема, краєзнавець зазначив, що народ, який не знає свого минулого, не зможе побудувати і свого майбутнього.
Тематичну літературно-мистецьку композицію підготували учні Бродівської ЗОШ №4. Зокрема, велично прозвучав духовний гімн "Боже великий, єдиний", який підхопили усі присутні.
Насамкінець усі учасники заходу запалили свічки пам"яті.