Сьогодні, 26 жовтня, відбулось 12-те позачергове засідання Бродівської міської ради на якому рішенням сесії було виділено кошти  у сумі 150 тисяч грн.  для придбання житла для дитини-сироти. Доповіла з даного питання головний бухгалтер міської ради Ірина Олеха, котра зазначила, що ці кошти міська рада надає як субвенцію районному для реалізації районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа  у Бродівському районі Львівської області на 2016-2020 рр.
Також інформував депутатів з даного питання міський голова Анатолій Белей. котрий сказав: "До міської ради звернулася Служба у справах дітей Бродівської РДА з таким проханням - допомогти придбати житло для дитини - сироти Андрія-Володимира Стеблія, оскільки він з незрозумілих причин, будучи неповнолітнім, і рано втративши батьків, був виписаний з житла. Також він звернувся і до нас з приводу того, що після закінчення школи-інтернату, та Київського університету, він не має де жити.  Ми цього хлопця поставили в міській раді на пільгову чергу щодо отримання житла. Цим питанням займалася служба у справах дітей Бродівської РДА, котра, зокрема, знайшла житловий будинок у с. Конюшків, було запрошено Андрія-Володимира Стеблія, його влаштовує цей будинок. Вчора відповідне рішення з питання "Про внесення змін до показників обласного бюджету та обласних програм за підсумками 9 місяців" було прийняте Львівською обласною радою. Згідно з ним  190 тис. грн. з обласного бюджету   у рамках Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Львівській області на 2016-2018 рр. буде скеровано саме  для придбання житла для нашого бродівчанина. Відтак, ми сьогодні виділяємо 150 тисяч грн для того, щоб з районного бюджету була профінансована районна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Бродівському районі на 2016-2020 рр. Прошу підтримати підотовлений проект рішення, щоб можна було якнайшвидше придбати власне житло для цього хлопця". Також міський голова зазначив, що кошти у міському бюджеті винайдені за рахунок перевиконання Бродівського міського бюджету за підсумками 8 місяців 2016 року. Попередньо це питання із залученням представників ССД було опрацьоване бюджетною комісією міської ради.
Депутати дослухалися до прохання міського голови, жодних заперечень чи застережень щодо цього рішення не було, відтак, 18-ма голосами всіх присутніх рішення про надання субвенції районному бюджету у сумі 150 тисяч грн для придбання житла для дитини-сироти Андрія-Володимира Стеблія було підтримане.